V.I.P. Board - Temporary Version

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
V.I.P. Board - Temporary Version

Tymczasowa wersja V.I.P. Board


+3
Kuba
BornInThe80's
ow_lucy
7 posters

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by ow_lucy Pią Sie 14, 2009 7:08 pm

    Nowy singiel No Angels One Life, promujący album Welcome to the Dance będzie miał premierę 21.08.09', utrzymany jest w klimacie dance & pop. W Niemczech jest oceniany naprawdę dobrze i wydaje mi się, że będzie na pierwszych miejscach list przebojów.
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD No_Angels-One_Life

    Album Welcome to the dance był nagrywany w Berlinie, Los Angeles i Nowym Jorku. Premiera albumu odbędzie się 11 września w krajach niemieckojęzycznych i (podobno) w USA. Przy albumie pracowali producenci tacy jak Robert Bell, Bill Blast, Adam Messinger, Aaron Pearce czy Souldiggaz. Na oficjalnym profilu Nadji (
    www.myspace.com/nadjabenaissa) mozna odsluchac fragmentow dwoch piosenek z tego albumu, są to Too Old i Young Love. Album zapowiada się być hitem, mi się już baardzo podoba, po tych fragmentach i singlu, a wam?
    Tu zdjęcia promo:
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD No-angels
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD 118d14y
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD S1m7hi
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD 2z6dpom
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD 9a2uq0
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Welcome_the_dance
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD WTTD1
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD WTTD2
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD L_ce87ec5dfb1d4f4f9bf816a8b7be6467
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD L_e9088f864063426599a39983ad5ee0cb
    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD L_262389dfcab94ffbb5a846215e9d44e2
    avatar
    BornInThe80's


    Liczba postów : 10
    Join date : 30/07/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by BornInThe80's Wto Sie 18, 2009 7:04 am

    Z albumem raczej chetnie sie zapoznam, natomiast wizualnie dziewczyny malo sie zmienily - nadal szpetne jak noc lol. Fotki same w sobie fajne, tylko widze jakies na sile upodabnianie sie do Girls Aloud?
    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by ow_lucy Wto Sie 18, 2009 3:59 pm

    Hmm, za nic nie porówenałabym ich do GA.. GA muzyka nigdy mi się nie podobała, natomiast fanką No A jestem od samego początku czyli 2001r. No i ich uroda mnie zachwyca, natomiast dziewczyny z GA są wg mnie sztuczne i mało urokliwe.
    Kuba
    Kuba


    Liczba postów : 5
    Join date : 05/08/2009
    Age : 35
    Skąd : Jarosław / Kraków

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by Kuba Wto Sie 18, 2009 6:45 pm

    Myślę że Kamilowi chodziło raczej o ich wizerunek aktualny, który ewidentnie jest nawiązeniem do Girls Aloud.

    Co do ich nowego singla, to widziałem na Vivie. Tak jak teledysk całkiem udany, tak piosenka kiepściutka.
    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by ow_lucy Wto Sie 18, 2009 7:03 pm

    Także się nie zgodzę Smile
    avatar
    BornInThe80's


    Liczba postów : 10
    Join date : 30/07/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by BornInThe80's Sro Sie 19, 2009 7:25 am

    ow_lucy napisał:Hmm, za nic nie porówenałabym ich do GA.. GA muzyka nigdy mi się nie podobała
    Kto tu mówi o muzyce? Nie słyszałem nic nowego od nich, chodziło mi o wygląd i całą otoczkę - bardzo jak Girls Aloud.

    A co się stało z piątą dziewczyną?
    avatar
    February


    Liczba postów : 11
    Join date : 29/07/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by February Sro Sie 19, 2009 8:26 am

    Vany nie chciała już wrócić do zespołu. Bez niej No Angels wiele straciło...
    Kimmi
    Kimmi


    Liczba postów : 8
    Join date : 19/08/2009
    Age : 33
    Skąd : Warszawa

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by Kimmi Sro Sie 19, 2009 2:35 pm

    Szkoda, że Vanessa nie zdecydowała się na powrót. One Life całkiem, całkiem. Chętnie sprawdzę album. Wink
    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by ow_lucy Sro Sie 19, 2009 3:43 pm

    Vanessa napisalaostatnio na Twitter ze niewie czy bedzie kontynuowacsolowakariere..Wydaje mi sie, ze ze wzgledu na klape jej pierwszego albumu..
    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by ow_lucy Sro Sie 19, 2009 3:44 pm

    Vanessa napisala ostatnio na Twitter, ze nie wie czy bedzie kontynuowac solowa kariere..Wydaje mi sie, ze ze wzgledu na klape jej pierwszego albumu..
    Lophorina
    Lophorina


    Liczba postów : 22
    Join date : 21/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by Lophorina Pią Sie 21, 2009 7:24 pm

    nic ciekawego... piosenka z Eurowizji przeszła bez echa... nie wiem chyba albumu z tego nie było wiec pewno ten ma zawierac ten singiel... ale raczej bez wielkiego boomu bedzie Wink
    avatar
    slaw


    Liczba postów : 3
    Join date : 19/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by slaw Pią Sie 21, 2009 8:53 pm

    widziałem clip na niemieckiej vivie i mnie nie ruszył szczerze mówiąc. zdecydowanie wolałem no angels za czasów albumu pure
    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by ow_lucy Pią Sie 21, 2009 9:20 pm

    Lophorina napisał:ale raczej bez wielkiego boomu bedzie Wink

    Oj będzie z. Na pewno w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, a co do innych krajów, to się przekonamy niebawem Wink.
    Lophorina
    Lophorina


    Liczba postów : 22
    Join date : 21/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by Lophorina Sob Sie 22, 2009 5:39 pm

    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by ow_lucy Sob Sie 22, 2009 6:48 pm

    Tak, ja już słuchałam i album oceniam 10/10 Very Happy . Będzie hit jak nic Cool.
    Kuba
    Kuba


    Liczba postów : 5
    Join date : 05/08/2009
    Age : 35
    Skąd : Jarosław / Kraków

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by Kuba Sob Sie 22, 2009 7:21 pm

    po samych fragmentach jesteś w stanie wystawić taką ocenę?
    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by ow_lucy Sob Sie 22, 2009 9:37 pm

    Tak, a nie słyszałam tylko fragmentów gdyż widziałam pierwszy koncert w St.Polten i tam dziewczyny zaprezentowały m.in. nowe piosenki.
    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by ow_lucy Pon Sie 24, 2009 4:41 pm

    Poniżej dwa video z piosenką One Life - pierwszy akustyczny na żywo, a drugi z playbacku ze świetną choreografią z wczorajszego dnia.



    Miłego oglądania Surprised.

    Sponsored content


    No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD Empty Re: No Angels - nowy singiel One Life i album WTTD

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 9:09 am