V.I.P. Board - Temporary Version

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
V.I.P. Board - Temporary Version

Tymczasowa wersja V.I.P. Board


5 posters

    Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach !

    Lophorina
    Lophorina


    Liczba postów : 22
    Join date : 21/08/2009

    Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach ! Empty Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach !

    Pisanie by Lophorina Pon Sie 24, 2009 7:17 pm



    Ostatnio zmieniony przez Lophorina dnia Pon Sie 24, 2009 8:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
    ow_lucy
    ow_lucy


    Liczba postów : 14
    Join date : 14/08/2009

    Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach ! Empty Re: Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach !

    Pisanie by ow_lucy Pon Sie 24, 2009 8:01 pm

    osobiście piosenka Whitney Houston podoba mi się, aczkolwiek to nic wielkiego w porównaniu z poprzednimi piosenkami z dawnych lat. Pixie Lott mnie nie zachwyca, jej głos jest totalnie beznadziejny (wg mnie) no i Mika - istny król zabawy Very Happy. Bardzo podoba mi się ta piosenka i stawiam ją wyżej niż Relax, take it easy oraz Grace.
    lukasz
    lukasz


    Liczba postów : 12
    Join date : 21/08/2009

    Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach ! Empty Re: Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach !

    Pisanie by lukasz Pon Sie 24, 2009 9:06 pm

    mi nowa piosenka Miki średnio się podoba, ale na płytę czekam - debiut bardzo lubię Very Happy
    Teeta
    Teeta


    Liczba postów : 8
    Join date : 19/08/2009

    Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach ! Empty Re: Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach !

    Pisanie by Teeta Wto Sie 25, 2009 10:29 pm

    Peter Andre to chyba miał parę tych powrotów, np. wcześniej wydał płytę z ze swoją żoną Katie Price "Jordan" :/
    avatar
    MihQl


    Liczba postów : 5
    Join date : 19/08/2009

    Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach ! Empty Re: Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach !

    Pisanie by MihQl Sro Sie 26, 2009 2:43 pm

    Czekam na Pixie Smile

    Sponsored content


    Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach ! Empty Re: Nowosci / Zapowiedzi we fragmentach !

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 8:39 am