V.I.P. Board - Temporary Version

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
V.I.P. Board - Temporary Version

Tymczasowa wersja V.I.P. Board


+9
Maggie
Karjala
February
Agnes
justyna
Amanda
rftb
Vin
Luke
13 posters

    For Very Important People - Chat

    Luke
    Luke
    Admin


    Liczba postów : 15
    Join date : 29/07/2009
    Age : 34
    Skąd : Kraków/Tarnów

    For Very Important People - Chat Empty For Very Important People - Chat

    Pisanie by Luke Sro Lip 29, 2009 12:01 pm

    No i zaczynamy nasz temat o wszystkim i o niczym, hehe Wink Dzis wolne, ale i tak musze jechac do galerii, bo w Zarze upatrzylem sobie koszule, ktora mi caly czas po glowie chodzi i musze ja chyba kupic wkoncu Laughing pig
    Vin
    Vin


    Liczba postów : 50
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36
    Skąd : Kraków

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Vin Sro Lip 29, 2009 1:28 pm

    A ja upuściłem troszkę krwi w stacji krwiodawstwa i kolejny raz trafiłem na tą samą babkę. What a Face To dziwne, bo tam jest praca na zmiany, nie pracują codziennie, a ja czy pójdę rano, czy później, to zawsze ona mi wbija igłę. What a Face Fatum. cyclops
    avatar
    rftb


    Liczba postów : 18
    Join date : 29/07/2009
    Age : 35

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by rftb Sro Lip 29, 2009 2:09 pm

    ja jestem zmuszony znaleźć kolejną pracę, może i nawet dwie jakieś dorywcze, bo mam dość kłótni z rodzicami o pieniądze. wydaje mi się, że oni myśleli dwa lata temu, że w ciągu miesiąca stanę się w Krakowie milionerem, a tak naprawdę bardzo trudno jest utrzymywać się tutaj na własną rękę. oni chyba czekają, aż po prostu się poddam, bo wielokrotnie słyszałem, prosząc ich o jakieś pieniądze, że ewentualnie mogę sobie po prostu wrócić do Chorzowa, skoro.. (cytat) 'przez dwa lata wciąż nie nauczyłem się odpowiedzialności i oszczędności'. Mad czasami strasznie jest mi przykro, że mam tutaj tyle możliwości, a tak naprawdę z powodów finansowych stoję w miejscu bądź jak ostatnio dosłownie.. cofam się do tyłu.
    Vin
    Vin


    Liczba postów : 50
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36
    Skąd : Kraków

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Vin Sro Lip 29, 2009 2:31 pm

    I tak podziwiam wszystkich, którzy wyjeżdżają do obcego miasta , biorą na siebie studia, pracę, utrzymanie. Pewnie gdybym nie mieszkał w Krakowie, to też bym tak zrobił, ale nie wiem czy długo dałbym radę. silent
    avatar
    rftb


    Liczba postów : 18
    Join date : 29/07/2009
    Age : 35

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by rftb Sro Lip 29, 2009 2:42 pm

    ja pracy musiałem szukać już przed przyjazdem do Krakowa. od października 07' pracowałem 7 dni w tygodniu, 4 dni obierałem kartofle w barze studenckim XD, a 3 dni pracowałem w Media Markt + studiowałem dziennie. masara! wytrzymałem tak pół roku, więcej nie dałem rady. musiałem wybrać praca vs. studia, bo strasznie mnie to męczyło, a nie dawałem rady pogodzić jednego z drugim, aż w końcu pozostałem przy pracy promotora w weekendy, co oczywiście nie daje mi takiej kasy, jak kiedyś przy pracy dzień w dzień, która rozwiązałaby moje wszelkie problemy finansowe.

    poza tym nie mam pewnego mieszkania od września, co również mnie męczy. wczoraj znalazłem świetne ogłoszenie na gumtree, od razu pojechałem zobaczyć, żeby nikt mi go nie ukradł. wszystko cacy, mieszkanie fajne, ale facet zażyczył sobie dużą sumę na kaucją na dzisiaj, tak więc kaszana. Sad
    Amanda
    Amanda


    Liczba postów : 26
    Join date : 29/07/2009
    Age : 37
    Skąd : Szczecin

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Amanda Sro Lip 29, 2009 5:04 pm

    Vin napisał:A ja upuściłem troszkę krwi w stacji krwiodawstwa i kolejny raz trafiłem na tą samą babkę. What a Face To dziwne, bo tam jest praca na zmiany, nie pracują codziennie, a ja czy pójdę rano, czy później, to zawsze ona mi wbija igłę. What a Face Fatum. cyclops

    Kiedys ktos mi mowil, ze zeby moc oddac krew trzeba wazyc conajmniej 50 kg, to prawda? Pomyslalam, ze Ciebie zapytam bo Ty juz tyle razy oddawales to na pewno wiesz Smile

    btw. nie cierpie tych emotikonow, z trudem znosze je na innym forum i teraz jeszcze tutaj xD
    Vin
    Vin


    Liczba postów : 50
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36
    Skąd : Kraków

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Vin Sro Lip 29, 2009 5:07 pm

    Tak, min. 50 kg. Smile
    Amanda
    Amanda


    Liczba postów : 26
    Join date : 29/07/2009
    Age : 37
    Skąd : Szczecin

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Amanda Sro Lip 29, 2009 5:07 pm

    ^ dzieki Smile
    justyna
    justyna


    Liczba postów : 7
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by justyna Sro Lip 29, 2009 5:41 pm

    Rock tez tak czasem mam. Co prawda w moim przypadku rodzice nie sa problemem i jesli potrzebuje pomocy to ja dostane, aczkolwiek nie chce ich juz o nic prosic; oprocz mnie maja jeszcze 3 dzieci w domu i to na nich powinni sie teraz skupic. A ja od ponad roku jakos daje rade.
    Pracowalam w kinie ale ze wzgledu na wyjazd do Malezji musialam z pracy zrezygnowac. Wrocilam juz do Anglii i staram sie znalezc nowa prace, ale poki co nikt sie nie odezwal [marze o Topshopie...] i siedze, marnuje czas wierzac, ze mi sie uda.
    Do kina moge wrocic w kazdym momencie, ale nie chce. Mam dosc tego, ze dostaje niewielkie pieniadze za prace, ktora wykonuje i ludzie z ktorymi pracuje nie sa najmilszymi osobami, a na dodatek bardzo leniwymi.
    Mam pieniadze na pokrycie czynszu za wrzesien i pazdziernik i na zycie [na dosc niskim poziomie ale mimo wszystko], ale jak nie znajde nowej pracy to bedzie zle Sad ...noi najprawdopodobniej wroce do kina, do ktorego nie chce wracac. Bardzo. Bardzo.
    Amanda
    Amanda


    Liczba postów : 26
    Join date : 29/07/2009
    Age : 37
    Skąd : Szczecin

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Amanda Sro Lip 29, 2009 5:53 pm

    Dobrze, ze masz jakas opcje (kino) zawsze to lepsze niz nic, a studiujesz w wymarzonym miejscu Smile Moje kolezanki, z ktorymi mialam jechac na magisterke do Madrytu wystraszyly sie kryzysu i nici z tych planow Sad
    avatar
    Agnes


    Liczba postów : 1
    Join date : 29/07/2009

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Agnes Sro Lip 29, 2009 10:13 pm

    A może rzucisz się na głęboką wodę i pojedziesz sama? cheers

    Rock i Justyna, doskonale Was rozumiem, ja ledwo zipię finansowo w Warszawie. Tonę w długach, tonę! xD Teraz jestem na wakacje w Gdańsku, ale mam nadzieję, że jak wrócę to uda mi się znaleźć jakąś pracę na weekendy, bo dłużej tak nie pociągnę. Teraz dostaje pieniądze na utrzymanie od ojca, niewiele, ale nie jestem w stanie poprosić o więcej, w końcu wcale nie musiał się zgodzić mnie finansować, równie dobrze mogłam zostać w Gdańsku Rolling Eyes
    avatar
    February


    Liczba postów : 11
    Join date : 29/07/2009

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by February Sro Lip 29, 2009 10:41 pm

    Co do kasy ja wyszedłem na prostą. 8 stów długu za mną. Dodatkowo mam te szczęście, że mama mi da na semestr, często mi daje co miesiąc. Szczerze wolałbym się usamodzielnić do tego stopnia by nie ciągnąć już więcej. Oby studia dały mi taką pracę bym to ja mógł potem dodawać swoim rodzicom. Pamiętam jak ledwo ciągnąłem w okresie marzec/kwiecień. Nie wyrabiałem kompletnie, jeszcze przedłużenie sesji. Rodzicom już nie wspominałem o tym, że mi brakuje. Od października będę musiał odkładać na II semestr. Miałem wziąć kredyt studencki, ale po podwyżce jest znacznie lepiej i nie widzi mi się potem spłata tego kredytu zaczynając życie po studiach Razz
    Swoją drogą kupiłem se fajna koszulkę Very Happy Ostatnio podobają mi się w paski i dodatkowo zgnila zieleń albo szary^^
    Amanda
    Amanda


    Liczba postów : 26
    Join date : 29/07/2009
    Age : 37
    Skąd : Szczecin

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Amanda Czw Lip 30, 2009 6:52 pm

    Agnes napisał:A może rzucisz się na głęboką wodę i pojedziesz sama? cheers
    Myslalam o tym, ale wynajecie mieszkania za drogie, a ze stancjami ciezko Sad W trojke zawsze bysmy mogly wynajac jedno i podzielic sie kosztami.
    avatar
    Karjala


    Liczba postów : 3
    Join date : 29/07/2009

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Karjala Czw Lip 30, 2009 7:25 pm

    A ja oddałam dzisiaj pracę magisterską, uff Very Happy Pewnie będą jeszcze jakieś poprawki, ale na razie z głowy Cool W ogóle załatwiłam dziś wszystko co miałam do załatwienia, między innymi wakacje. Chyba jednak do Chorwacji pojadę Smile
    Vin
    Vin


    Liczba postów : 50
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36
    Skąd : Kraków

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Vin Czw Lip 30, 2009 9:02 pm

    Bożesz ty mój. Zaliczyłbym dzwona na bardzo wąskim zakręcie. Trudno się przestawić z poręcznego Yaris na auto combi. No No i nie ma instruktora z drugim hamulcem. What a Face
    justyna
    justyna


    Liczba postów : 7
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by justyna Czw Lip 30, 2009 9:30 pm

    Amanda a moze warto sprobowac?
    Przyjechalam do Anglii z kolezanka i tak jak w pierwszym roku mialam akademik zapewniony, tak w drugim juz nie... kolezanka przed rozpoczeciem drugiego roku postanowila zrezygnowac ze studiow, czym mnie bardzo zaskoczyla i zostalam sama, bez nikogo kto moglby razem ze mna cos wynajac....no ale dalam rade Smile
    Luke
    Luke
    Admin


    Liczba postów : 15
    Join date : 29/07/2009
    Age : 34
    Skąd : Kraków/Tarnów

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Luke Pią Lip 31, 2009 2:45 pm

    Kupilem bilet na koncert Madonny za 130 zl LOL, musze sie teraz tylko z laska na odbior osobisty umowic Very Happy
    avatar
    Maggie


    Liczba postów : 4
    Join date : 31/07/2009

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Maggie Pią Lip 31, 2009 3:22 pm

    oj u mnie z kasą też tragedia. miałam pracować w wakacje ale mam tyle poprawek że po prostu nie dałabym rady... no a moje studia pochłaniają mi tyle czasu, że w roku akademickim nie ma mowy... ja mam do przeczytania ok 1000stron na tydzień. załamujące to trochę... na razie tata wysyła, ale jest mnóstwo kłótni.. czasami żałuję, że wybrałam sobie takie wymagajce studia - i ten żal właśnie jest wywołany finansami... Sad
    Nana
    Nana


    Liczba postów : 22
    Join date : 29/07/2009
    Age : 32
    Skąd : Warsaw

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Nana Pią Lip 31, 2009 4:53 pm

    A ja mam od dzisiaj 2 tygodnie wolności, cała moja rodzinka wyjechała do Chorwacji (ja miałam w tym czasie jechać gdzieś indziej, ale nie wypaliło...w sumie aż tak nie żałuję) i mam całe mieszkanie dla siebie ;D. Niedługo przyjedzie do mnie przyjaciółka, szykuje nam się kilkudniowa impreza. XD
    Glow
    Glow


    Liczba postów : 13
    Join date : 29/07/2009
    Age : 39
    Skąd : Lublin/Zamość

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Glow Pią Lip 31, 2009 4:56 pm

    justyna napisał:Amanda a moze warto sprobowac?
    Przyjechalam do Anglii z kolezanka i tak jak w pierwszym roku mialam akademik zapewniony, tak w drugim juz nie... kolezanka przed rozpoczeciem drugiego roku postanowila zrezygnowac ze studiow, czym mnie bardzo zaskoczyla i zostalam sama, bez nikogo kto moglby razem ze mna cos wynajac....no ale dalam rade Smile
    Mojego chłopaka brat został wylosowany w pracy, dostał bilet vipowski wart około 1000zł, zastanawiam się czy mi sprezentuje Laughing

    P.S Jak było na Brit? Very Happy
    Amanda
    Amanda


    Liczba postów : 26
    Join date : 29/07/2009
    Age : 37
    Skąd : Szczecin

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Amanda Pią Lip 31, 2009 6:56 pm

    justyna napisał:Amanda a moze warto sprobowac?
    Przyjechalam do Anglii z kolezanka i tak jak w pierwszym roku mialam akademik zapewniony, tak w drugim juz nie... kolezanka przed rozpoczeciem drugiego roku postanowila zrezygnowac ze studiow, czym mnie bardzo zaskoczyla i zostalam sama, bez nikogo kto moglby razem ze mna cos wynajac....no ale dalam rade Smile
    Myslalam o tym ale jest tez problem z tym, ze u mnie na uczelni nie ma systemu punktowego, a na uniwersytecie, ktory mnie interesuje wymagaja tego i powstaje kolejny problem no i ten kryzys, nie wiem czy dam rade sie utrzymac i jak wyglada sytuacja z praca. We wrzesniu bedac tam na wakacjach chce sie zorientowac jak to wyglada teraz.
    Vin
    Vin


    Liczba postów : 50
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36
    Skąd : Kraków

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Vin Sob Sie 08, 2009 10:58 pm

    Hmm... Mam akredytację na Coke'a, ale NIKT z moich znajomych się nie wybiera. W tym roku nędznie to wygląda na pierwszy rzut oka. The Killers, The Streets - super. 50 Centa z ciekawości obejrzę. Reszta wcale mnie nie interesuje, ale wypadałoby posłuchać... Nędza. Dobrze, że chociaż będę miał dostęp do namiotu mediowego i nie będę czekał godziny na kubek piwa. Laughing
    ada
    ada


    Liczba postów : 9
    Join date : 16/08/2009
    Age : 35
    Skąd : warszawa

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by ada Nie Sie 16, 2009 1:11 pm

    ja jade, tez jakos artyscie mnie nie zachwycaja ale.. jade Smile) zatrzymuje sie w hostelu orange.. to chyba gdzies na Kazimierzu
    avatar
    Diq


    Liczba postów : 6
    Join date : 19/08/2009

    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Diq Nie Sie 23, 2009 1:52 pm

    byłem dzisiaj pierwszy raz na prawdziwej siłowni Very Happy fajnie było Razz trzeba to powtórzyć Very Happy

    Sponsored content


    For Very Important People - Chat Empty Re: For Very Important People - Chat

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 8:30 am