V.I.P. Board - Temporary Version

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
V.I.P. Board - Temporary Version

Tymczasowa wersja V.I.P. Board


    Akon, Keri Hilson, Ramona Rey i inni - "Oh Africa"

    avatar
    margo188


    Liczba postów : 1
    Join date : 07/11/2009

    Akon, Keri Hilson, Ramona Rey i inni - "Oh Africa" Empty Akon, Keri Hilson, Ramona Rey i inni - "Oh Africa"

    Pisanie by margo188 Sob Lis 07, 2009 12:45 pm

    Ramona Rey nagra piosenkę i teledysk z Akonem i Keri Hilson!

    Wokalistka właśnie zaangażowała się w międzynarodowy projekt charytatywny marki PEPSI, którego celem jest wsparcie młodych ludzi w Afryce i fundacji Akona "Konfidence Foundation".

    Ramonę usłyszymy w piosence "Oh Africa", którą nagra wraz z Akonem, piosenkarką Keri Hilson, chórem The Soweto Gospel Choir i innymi młodymi wykonawcami z różnych krajów świata.

    "Oh Africa" to wyjątkowa piosenka stworzona przez hiphopowy duet Rock City i producentów muzycznych Prettiboifresh. Utwór zostanie wykorzystany w planowanej na przyszły rok kampanii reklamowej Pepsi, ale już w styczniu 2010 zostanie wydany.

    Część dochodu z jego sprzedaży zasili konto Konfidence Foundation (www.konfidence.org) - fundacji założonej przez Akona. Jej celem jest wyrównywanie szans młodym Afrykańczykom poprzez zwiększanie dostępu do edukacji, rekreacji, nowoczesnych technologii i opieki zdrowotnej.

    "Cieszę się, że wezmę udział w projekcie z bardzo wielu powodów – mówi Ramona Rey reprezentująca Polskę- Jestem bardzo tego wszystkiego ciekawa a to, co budzi moją ciekawość, budzi również moją wielką sympatię. Mam nadzieję, że wraz z reprezentantami innych krajów stworzymy świetną piosenkę i teledysk i – co najważniejsze – naszym talentem wesprzemy tych, którzy tego najbardziej potrzebują".

    Ramona przebywa właśnie w Los Angeles, gdzie rozpoczęły się już prace nad piosenką i klipem.

    Warto wspomnieć, że to nie pierwszy klip, który Ramona nakręci w Stanach. W ubiegłym roku w samym Hollywood powstał teledysk do utworu "Znajdź i weź" promującego album "Ramona Rey 2".

    Swoimi wrażeniami z pracy nad piosenką i klipem oraz z całego wyjazdu Ramona będzie dzielić się ze swoimi fanami za pomocą Facebooka.

      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 2:06 pm