V.I.P. Board - Temporary Version

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
V.I.P. Board - Temporary Version

Tymczasowa wersja V.I.P. Board


5 posters

    THE CIRCUS - Britney Spears Topic

    Luke
    Luke
    Admin


    Liczba postów : 15
    Join date : 29/07/2009
    Age : 34
    Skąd : Kraków/Tarnów

    THE CIRCUS - Britney Spears Topic Empty THE CIRCUS - Britney Spears Topic

    Pisanie by Luke Sro Lip 29, 2009 12:33 pm

    Troche nowosci.

    - THE SINGLES COLLECTION
    Britney w pazdzierniku wyda The Singles Collection, ktore bedzie zawieralo kilka nowych piosenek. Ma byc wydane w dwoch wersjach, jednodyskowa i druga, ktora bedzie zawierala kilka plyt (moze cale single?), zbyt wiele narazie nie wiadomo na ten temat poza tym, ze data wydania w Australii to 28. pazdziernika biezacego roku.

    - NOWY ALBUM
    Na forum PopJustice, podobno jakis wiarygodny uzytkownik postnal nastepujaca wiadomosc na temat nowego albumu B.
    THE CIRCUS - Britney Spears Topic 5jvibq

    - KILL THE LIGHTS
    Jest juz animowane video do Kill The Lights, nic specjalnego sie w nim nie dzieje, ale zrobione jest ladnie, szkoda, ze ogolnie konkurs wygral dosc marny pomysl na klip, bo samo wykonanie spoko.
    http://link.brightcove.com/services/player/bcpid30511051001?bctid=30628755001
    avatar
    rftb


    Liczba postów : 18
    Join date : 29/07/2009
    Age : 35

    THE CIRCUS - Britney Spears Topic Empty Re: THE CIRCUS - Britney Spears Topic

    Pisanie by rftb Sro Lip 29, 2009 1:53 pm

    'Circus' już mi się przejadło, pragnę nowych piosenek! bouncebouncebounce
    a to animowane wideło takie se, w sumie nie oczekiwałem czegoś wybitnego.
    Luke
    Luke
    Admin


    Liczba postów : 15
    Join date : 29/07/2009
    Age : 34
    Skąd : Kraków/Tarnów

    THE CIRCUS - Britney Spears Topic Empty Re: THE CIRCUS - Britney Spears Topic

    Pisanie by Luke Sro Lip 29, 2009 1:56 pm

    i tak lepsze niz BTI, tu przynajmniej troche podobna jest Laughing
    Mateusz
    Mateusz


    Liczba postów : 21
    Join date : 19/08/2009

    THE CIRCUS - Britney Spears Topic Empty Re: THE CIRCUS - Britney Spears Topic

    Pisanie by Mateusz Sro Sie 19, 2009 11:24 am

    lepsze od BTI, chociaż trochę nudnawe.
    Circus znudziło mi się już daaawano daaawno temu, ale jakoś nie potrzebuje czegoś od Britney Razz
    Milex
    Milex


    Liczba postów : 17
    Join date : 19/08/2009
    Skąd : UK

    THE CIRCUS - Britney Spears Topic Empty Re: THE CIRCUS - Britney Spears Topic

    Pisanie by Milex Sro Sie 19, 2009 8:23 pm

    Mateusz napisał:lepsze od BTI, chociaż trochę nudnawe.

    Mam nadzieję, że składanka z największymi hitami jednak nie wyjdzie, niech skupią się żeby nowy album był dobry.
    Lophorina
    Lophorina


    Liczba postów : 22
    Join date : 21/08/2009

    THE CIRCUS - Britney Spears Topic Empty Re: THE CIRCUS - Britney Spears Topic

    Pisanie by Lophorina Pią Sie 21, 2009 7:22 pm

    UY podobno kolejnym singlem na Australie jest , nie wiem ile w tym prawdy ale mam nadzieje ze zamiast kolejnego Najlepsze z Najlepszych bedzie nowy album ... z czyms naprawde dobrym !

    Sponsored content


    THE CIRCUS - Britney Spears Topic Empty Re: THE CIRCUS - Britney Spears Topic

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 8:35 am