V.I.P. Board - Temporary Version

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
V.I.P. Board - Temporary Version

Tymczasowa wersja V.I.P. Board


+6
Maggie
Kufel
justyna
Vin
Nana
rftb
10 posters

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    avatar
    rftb


    Liczba postów : 18
    Join date : 29/07/2009
    Age : 35

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by rftb Sro Lip 29, 2009 1:58 pm

    w końcu obejrzałem 'twilight'. dobrze zrobiony i.. tyle. drażniło mnie w nim wszystko, najbardziej chyba pattinson. Mad czytając książkę zupełnie inaczej wyobrażałem sobie film. książka, chociaż momentami równie tandetna i żenująca jak film, to zdecydowanie lepsza, no i maksymalnie wciągająca. Twisted Evil
    Nana
    Nana


    Liczba postów : 22
    Join date : 29/07/2009
    Age : 32
    Skąd : Warsaw

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Nana Sro Lip 29, 2009 4:09 pm

    Przerwana Lekcja Muzyki - długo zwlekałam z obejrzeniem tego filmu, ale baardzo mi się podobał. Angelina świetnie zagrała, Winona zresztą też.

    Monster - momentami odrzucający, ale i tak świetny film. Nadal nie mogę wyjść z podziwu, jaką metamorfozę do niego przeszła Charlize.

    Cruel Intentions 1&2&3 - 2 i 3 część to jakaś tragedia. Tak, jak uwielbiam pierwszą, to drugą obejrzałam ziewając, a na trzeciej zasnęłam po jakiś 20 minutach. Chyba przyczyniła się do tego zmiana obsady - bardzo lubię Amy Adams, ale nie dorównała SMG w roli Kathryn.

    Harry Potter i Książę Półkrwi - W sumie przez cały film czekałam, aż akcja się rozwinie i...nie doczekałam się. Ale i tak dobrze się oglądało, kilka scen nieźle mnie rozbawiło (Ron! I love you ). No i jeśli ktoś z Was, tak jak ja, oglądał film z Polskim dubbingiem, to była taka scena, w której Harry spotkał Slughorna ucinającego jakieś liście, cośtam rozmawiali, a Harry nagle powiedział takim dziwnym głosem "Cooo?!" - myślałam, że umrę ze śmiechu! Sprawdzałam tą scenę w oryginalnej wersji i nic śmiesznego w niej nie ma, blah XD.

    Dziewczyny z Drużyny...4? Chyba to była ta część. Straaasznie nudne.

    Eurotrip - oglądałam tysięczny raz chyba, ale uśmiałam się równie dobrze, jak za pierwszym razem. Klasyyyk!

    Wredne Dziewczyny - To samo, co z Eurotripem. I love you
    Vin
    Vin


    Liczba postów : 50
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36
    Skąd : Kraków

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Vin Sro Lip 29, 2009 4:29 pm

    Właśnie, od dawna chodzi za mną Eurotrip. Trzeba sobie odświeżyć, bo bardzo pozytywnie kojarzę. What a Face
    Nana
    Nana


    Liczba postów : 22
    Join date : 29/07/2009
    Age : 32
    Skąd : Warsaw

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Nana Sro Lip 29, 2009 4:51 pm

    ^ oui, to chyba moja ulubiona tego typu komedia!
    Vin
    Vin


    Liczba postów : 50
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36
    Skąd : Kraków

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Vin Sro Lip 29, 2009 4:56 pm

    Motyw papieski genialny. Laughing
    justyna
    justyna


    Liczba postów : 7
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by justyna Sro Lip 29, 2009 5:35 pm

    Spirited Away
    Ice Age 3
    Oba filmy ciekawe, ale niczym szczegolnym mnie nie ujely.
    Nana
    Nana


    Liczba postów : 22
    Join date : 29/07/2009
    Age : 32
    Skąd : Warsaw

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Nana Sro Lip 29, 2009 6:45 pm

    Vin napisał:Motyw papieski genialny. Laughing

    Taak, do tego jeszcze robot w Paryżu i 'mi scusi' w pociągu!
    avatar
    Kufel


    Liczba postów : 5
    Join date : 29/07/2009

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Kufel Czw Lip 30, 2009 2:46 pm

    Transformers 1 - pierwszy raz w życiu wyłączyłem myślenie na dwie godziny. Przyjemnie.
    avatar
    Maggie


    Liczba postów : 4
    Join date : 31/07/2009

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Maggie Pią Lip 31, 2009 3:13 pm

    Harry Potter i KP... moim zdaniem najgorszy ze wszystkich. Książka super, a film zrobili o miłości.. czuje się zawiedziona.... nie było akcji, nie było mroku, nie było tej bitwy o Hogward, której wyczekiwałam najbardziej. Było męcząco, może i czasami śmiesznie, ale też niektóre teksty mnie zniesmaczały... Nie żałuję, że poszłam bo HP o wiele lepiej się ogląda w kinie niż w domu, ALE... Ale liczę, że nie spieprzą tak VI części...
    avatar
    Lyenn


    Liczba postów : 2
    Join date : 14/08/2009

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Lyenn Pią Sie 14, 2009 11:46 pm

    Harry Potter i Książe Półkrwi - nie podobał mi sie zbytnio, szósta część książki ma super klimat, a w filmie kompletnie go nie było. Chociaż końcówka mnie troche wzruszyła, całkiem ładnie zrobili tą scene.

    Kac Vegas - tak jak amerykański humor nigdy do mnie nie przemawiał, tak ten film na maksa mi sie spodobał, już po zwiastunie można było stwierdzić, że będzie dobry. Niektóre momenty rozbrajające. Polecam.

    Każdy chce być Włochem - beznadzieja, nie ma co w ogóle się rozpisywać, najzwyklejsza i najprostsza komedia romantyczna.

    Egzorcyzmy Dorothy Mills - kolejny gniot, bezsensowna bajeczka.

    Epoka Lodowcowa 3 - widziałam ją osiem razy, dużo bardziej mi się podobała niż część druga, małe dinozaury są perfekcyjne, wiewiór, Sid, Zdzich i Edek niezawodni.

    Załoga G - spodziewałam się, że to będzie jakaś straszna lipa, ale jest przyjemna, świnki są super zrobione, humor typowo dla dzieciaków, ale przyjemnie się ogląda. Efekty 3D całkiem przyzwoite.

    Wrogowie Publiczni - generalnie nie przepadam za takimi gangsterskimi filmami, ale obejrzałam rzecz jasna ze względu na Johnnego Deppa i musze przyznać, że mi się podobało, aczkolwiek momentami dłużył mi się. Duży plus za muzykę.

    Ostatni Dom Po Lewej - masakra. Jedna scena dość przejmująca, cała druga połowa filmu - komedia, ludzie w kinie śmiali się i bili brawo w niektórych momentach.
    Milex
    Milex


    Liczba postów : 17
    Join date : 19/08/2009
    Skąd : UK

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Milex Sro Sie 26, 2009 1:19 am

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? 7175c3f6ee63e64
    Labor Pains - Komedią tego nazwać nie mogę, ale ze względu, że darzę Lindsay sympatią to dość przyjemnie mi się oglądało, chociaż pod koniec byłem już dość znudzony.
    Teeta
    Teeta


    Liczba postów : 8
    Join date : 19/08/2009

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Teeta Sro Sie 26, 2009 10:37 am

    Repo! the Genetic Opera (2008)

    ja jestem tym filmem zachwycona, jest to dosyć pokręcona i makabryczna wizja przyszłości zawarta w musicalu. (Fanom Burtona może się spodobać i może fanom The Rocky Horror Show...)
    http://www.filmweb.pl/f442627/Repo!+The+Genetic+Opera,2008
    trailer

    (2 piosenki z filmu, moje ulubione ^^ nie zrażajcie się Paris ;p)
    Chase The Morning (Sarah Brightman)
    Zydrate Anatomy
    avatar
    Diq


    Liczba postów : 6
    Join date : 19/08/2009

    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Diq Sro Sie 26, 2009 3:13 pm

    Ostatni Dom po lewej- bardzo fajny film. może nie był super straszny, ale dobrze nakręcony i przyjemnie się go oglądało. Kilka osób wyszło z kina bo niby drastyczne sceny...lol

    Sponsored content


    ostatni widziany film - polecasz/odradzasz? Empty Re: ostatni widziany film - polecasz/odradzasz?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 2:27 am