V.I.P. Board - Temporary Version

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
V.I.P. Board - Temporary Version

Tymczasowa wersja V.I.P. Board


+9
Mateusz
woytekk
Przemek
themattsky
Tomik
Vin
February
Kufel
rftb
13 posters

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    avatar
    rftb


    Liczba postów : 18
    Join date : 29/07/2009
    Age : 35

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by rftb Sro Lip 29, 2009 8:50 pm

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Madonna-celebration-480x480

    Premiera: 28/09/09'

    + nowy fragment 'celebration' http://www.zshare.net/audio/6333813210e18ebd/ bounce
    + podobno wyjdzie drugi singiel z gh, chodzi oczywiście o 'revolver'.
    avatar
    Kufel


    Liczba postów : 5
    Join date : 29/07/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by Kufel Czw Lip 30, 2009 12:29 pm

    Piosenka wyciekła i jest doooobra.
    avatar
    February


    Liczba postów : 11
    Join date : 29/07/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by February Czw Lip 30, 2009 7:46 pm

    Nawet bardzo dobra Very Happy Taneczna Madonna jest najlepsza Smile
    Vin
    Vin


    Liczba postów : 50
    Join date : 29/07/2009
    Age : 36
    Skąd : Kraków

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by Vin Pią Lip 31, 2009 1:16 pm

    Rusza mnie coś takiego. Bardzo sympatyczny kawałek. I love you
    avatar
    Tomik


    Liczba postów : 8
    Join date : 31/07/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by Tomik Pią Lip 31, 2009 1:18 pm

    Okladka bardzo mi sie podoba! Piosenka jest dobra, ale nowe Hung Up to to nie bedzie Wink Czekam z niecierpliwoscia na teledysk.

    Mialem szanse zobaczyc Madonne live w Barcelonie w zeszlym tygodniu i bylo GENIALNIE. Very Happy
    avatar
    themattsky


    Liczba postów : 8
    Join date : 29/07/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by themattsky Pon Sie 10, 2009 5:07 pm

    piosenka jest swietna
    avatar
    Przemek


    Liczba postów : 8
    Join date : 20/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by Przemek Czw Sie 20, 2009 11:58 am

    piosenka jest maksymalnie fajna, taneczna. a i na koncercie w Warszawie byłem I love you było genialnie, tylko z organizacją trochę słabo. myślałem, że stracę życie wchodząc na teren lotniska :p
    avatar
    woytekk


    Liczba postów : 3
    Join date : 20/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by woytekk Czw Sie 20, 2009 11:29 pm

    Mateusz
    Mateusz


    Liczba postów : 21
    Join date : 19/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by Mateusz Pią Sie 21, 2009 9:01 am

    wow! Shocked
    lukasz
    lukasz


    Liczba postów : 12
    Join date : 21/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by lukasz Pią Sie 21, 2009 11:32 am

    świetna reklama, teledysk też się fajnie zapowiada Very Happy występować mają m.in Jesus Luz, Lourdes Leon (córka Mad) wystylizowana na pannę młodą z "Like a virgin" z występu w MTV Razz Madonna ma rozbierać Jesusa Laughing według madonnatribe premiera 1. września Smile

    jak wrażenia po koncercie? jak dla mnie to najlepszy dzień mojego życia Laughing
    pod lotniskiem byłem już o 7.30 rano, czekałem z fajnymi ludźmi, wprawdzie jak otworzyli drugie bramki to się pogubiliśmy, ten 2-kilometrowy bieg był masakryczny, ale wylądowałem praktycznie pod samą sceną (2-3 rząd), na przeciwko wybiegu, tak więc teraz to wszystko miło wspominam xD
    Madonna jest niesamowita, wpatrywałem się w nią przez te 2h, cały czas się uśmiechała, chyba na żadnym koncercie z tej trasy nie miała tak dobrego humoru Smile wykrzyczałem się i wyskakałem za wszystkie czasy, podczas koncertu zmęczenia nie odczuwałem, ale po nie mogłem dojśc do samochodu Laughing
    zrobiłem kilka zdjęć, mało wyraźnych, bo robione komórką, ale pokażę Razz
    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Madj.th
    Lophorina
    Lophorina


    Liczba postów : 22
    Join date : 21/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by Lophorina Pią Sie 21, 2009 7:21 pm

    Podobno koncert co druga piosenka poleciał z playbacku i że to było zwykłe masowe pitu pitu zrobila co swoje i wio.... z Polski

    79.343 tys biletów poszło

    Zarobiła prawie 7 mln dolarów

    edit: jak by ktos chciał to moge wrzucic Celebration w 6 remixach Wink

    premiera video 1 wrzesnia - capsy z video pig

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Th_76385_m1_123_223loMadonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Th_76391_m2_123_492loMadonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Th_76395_m3_123_44loMadonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Th_76399_m4_123_798lo
    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Th_76406_m5_123_435lo
    avatar
    slaw


    Liczba postów : 3
    Join date : 19/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by slaw Pią Sie 21, 2009 8:59 pm

    wow lukasz byłeś rzeczywiście mega blisko! zazdroszcze przeżyćSmile
    lukasz
    lukasz


    Liczba postów : 12
    Join date : 21/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by lukasz Pią Sie 21, 2009 9:07 pm

    Lophorina napisał:Podobno koncert co druga piosenka poleciał z playbacku i że to było zwykłe masowe pitu pitu zrobila co swoje i wio.... z Polski
    z playbacku, tak jak na innych koncertach, nie licząc jakiś chórków itp. było tylko Give It 2 Me, tak więc nie wiem skąd te komentarze Rolling Eyes
    avatar
    woytekk


    Liczba postów : 3
    Join date : 20/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by woytekk Wto Sie 25, 2009 11:58 pm

    Podano juz tracklisty Celebration

    Wersja jednoplytowa:
    01 Hung Up
    02 Music
    03 Vogue
    04 4 Minutes
    05 Holiday
    06 Like A Virgin
    07 Into The Groove
    08 Like A Prayer
    09 Ray Of Light
    10 La Isla Bonita
    11 Frozen
    12 Material Girl
    13 Papa Don’t Preach
    14 Lucky Star
    15 Express Yourself
    16 Open Your Heart
    17 Dress You Up
    18 Celebration

    Wersja dwuplytowa:
    CD1 : Hung Up – Music – Vogue - 4 Minutes – Holiday – Everybody - Like A Virgin - Into The Groove - Like A Prayer - Ray Of Light – Sorry - Express Yourself - Open Your Heart – Borderline – Secret – Erotica - Justify My Love – Revolver
    CD2 : Dress You Up - Material Girl - La Isla Bonita - Papa Don’t Preach - Lucky Star - Burning Up - Crazy For You - Who’s That Girl - Frozen - Miles Away - Take A Bow - Live To Tell - Beautiful Stranger – Hollywood - Die Another Day - Don’t Tell Me – Cherish - Celebration

    Dziwi mnie, ze dali Miles Away a pomineli Nothing Really Matters, WIFLFAG, czy Human Nature, dla przykladu...

    Nie wiadomo tez dokladnie jakich miksow piosenek uzyja, ktora bedzie w wersji radiowej, ktora w albumowej, czy jeszcze innej. Po pierwszym ogloszeniu tracklisty, bylo sporo zbulwersowania ze strony fanow, ze mieli uzyc niektorych wersji z Immaculate Collection. Takze dokladne wersje piosenek nie sa jeszcze znane.
    lukasz
    lukasz


    Liczba postów : 12
    Join date : 21/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by lukasz Sro Sie 26, 2009 12:02 am

    Milex
    Milex


    Liczba postów : 17
    Join date : 19/08/2009
    Skąd : UK

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by Milex Sro Sie 26, 2009 12:56 am

    Ten previev nie zachwyca, ale mam nadzieję, że całe video będzie naprawdę dobre, bo po takim reżyserze spodziewam się czegoś nie-na-odwal-się Very Happy
    lukasz
    lukasz


    Liczba postów : 12
    Join date : 21/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by lukasz Sro Sie 26, 2009 12:04 pm

    Madonna Celebration oficjalna tracklista:

    CD 1:
    01) Hung Up
    02) Music
    03) Vogue
    04) 4 Minutes
    05) Holiday
    06) Everybody
    07) Like A Virgin
    08) Into The Groove
    09) Like A Prayer
    10) Ray Of Light
    11) Sorry
    12) Express Yourself
    13) Open Your Heart
    14) Borderline
    15) Secret
    16) Erotica
    17) Justify My Love
    18) Revolver

    CD 2:
    01) Dress You Up
    02) Material Girl
    03) La Isla Bonita
    04) Papa Don't Preach
    05) Lucky Star
    06) Burning Up
    07) Crazy For You
    08) Who's That Girl
    09) Frozen
    10) Miles Away
    11) Take A Bow
    12) Live To Tell
    13) Beautiful Stranger
    14) Hollywood
    15) Die Another Day
    16) Don’t Tell Me
    17) Cherish
    18) Celebration

    Madonna Celebration DVD Track Listing:
    1) Burning Up
    2) Lucky Star
    3) Borderline
    4) Like A Virgin
    5) Material Girl
    6) Crazy For You
    7) Into The Groove
    Cool Live To Tell
    9) Paper Don’t Preach
    10) True Blue
    11) Open Your Heart
    12) La Isla Bonita
    13) Who’s That Girl
    14) Like A Prayer
    15) Express Yourself
    16) Cherish
    17) Vogue
    18) Justify My Love
    19) Erotica
    20) Deeper and Deeper
    21) Rain
    22) I’ll Remember
    23) Secret
    24) Take A Bow
    25) Bedtime Story
    26) Human Nature
    27) I Want You
    28) You’ll See
    29) Frozen
    30) Ray Of Light
    31) The Power Of Good-Bye
    32) Beautiful Stranger
    33) American Pie
    34) Music
    35) Don’t Tell Me
    36) What It Feels Like For A Girl
    37) Die Another Day
    38) Hollywood
    39) Love Profusion
    40) Hung Up
    41) Sorry
    42) Get Together
    43) Jump
    44) 4 Minutes
    45) Give It 2 Me
    46) Miles Away
    47) Celebration

    Source: Madonna.com

    świetna tracklista DVD, trochę szkoda że nie wrzucili American Life w wersji director's cut - jeden z moich ulubionych teledysków Very Happy
    Lophorina
    Lophorina


    Liczba postów : 22
    Join date : 21/08/2009

    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by Lophorina Sro Sie 26, 2009 4:40 pm

    kupuje tylko DVD

    Sponsored content


    Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/ Empty Re: Madonna - Celebration /greatest hits album + new single/

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 6:35 am